Özge Özpirinçci Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

xXx Kopmalık Güzin Abla Yazıları xXx

///qzd///
    ///qzd///
    Tecrübeli Üye
    Tecrübeli Üye

Rep Gücü : 0
    Puanı : 0

xXx Kopmalık Güzin Abla Yazıları xXx Empty xXx Kopmalık Güzin Abla Yazıları xXx

Mesaj tarafından ///qzd/// Çarş. Ağus. 13, 2008 10:05 am

Seni anan Kadir Gecesi doğurmuş *

Sevgili Güzin abla ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum. O da beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Güzin abla sence erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

GÜZİN ABLANIN CEVABI:

-Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmuş.....

* İzmir' den M.T. soruyor : *

Ben 38 yaşında, kimya öğretmeni bir genç bayanım. Üç ay kadar önce kısmetim açıldı ve iyi niyetli bir gençle tanıştım. Geçen hafta da nişanlandık. Mutluluktan uçuyordum ki dün laboratuarda korkunç bir şey keşfettim. Nişanlımın bana aldığı yüzüğü denemek için civaya attım ve
    maalesef yüzdü. Halbuki saf altının özgül ağırlığı civanınkinden fazla, yüzüğün batması gerekirdi. Demek bana aldığı yüzük saf altın değil, öyleyse sevgisi de saf olamaz. Şimdi ben bu civayı nişanlımın yemeğine koyup bu işi bitirmeyi düşünüyorum, ne dersiniz?

Sıkı durun şimdi, işte Güzin Abla' nın cevabı:

"Arşimet' in hayatına her yönüyle vakıf olduğunuz anlaşılıyor.
    Yalnız yüzey gerilimini hesaba katmamışsınız, civanın yüzey gerilimi suyunkinden çok daha fazladır, böylece kendinden ağır cisimleri de kaldırabilir, çünkü o cisim batarken ortaya çıkartacağı yüzey için harcaması gereken enerji, kendi potansiyel enerjisinden fazla olabilir. Ayrıca civanın saf olmama ihtimali de var, o yüzden ani kararlar vermeyin derim..."

* How can I go to Sultanahmet? *

Ablacığım ,geçen gün yolda giderken uzun boylu, sarı saçlı, mavi gözlü hayallerimin erkeğine rastladım. Onun da bana karşı gizli bir hissi varmış ki; "hav ken ay go tu sultanahmet?" dedi. Ben de "Ancak Müslüman olup Orhan adını alırsa kendisiyle evlenebileceğimi" söyledim. Ben Orhan adını çok severim. Ama çocuk sünnet olmak istemiyormuş. Ablacım, sünnet olmadan Müslüman olunmaz mı, Yaşar Nuri Hoca' ya bir sorar mısın?

gibi bir mektuba şöyle cevap veren gazeteci, sabırlı insan (?)

"Sevgili kızım, oğlan sana Sultanahmet' e nasıl gideceğini sormuş sadece. Turistlerin şeyini filan rahat bırak. Kendine Müslüman bir kısmet ara. Mevla' dan umut kesilmez."

* Kızlar bana bakmıyor *

Ben gitarla akdeniz akşamları çalabilen, saçı omzunu geçen, üniversite kantininde yaz kış bot giyip, gitarım sırtımda gezen genç bir erkeğim hem metallica'nın unforgiven parçasını da ezbere biliyorum ama yinede kızlar bana bakmıyo ne yapmalıyım?

"Aman evladım sen o akdeniz aksamlarının yanına iki üç romantik parça daha ekle burnunu estetik yaptır saçını kes sonra gel benim kızı verelim sana; eti senin kemiği benim. En kısa zamanda bekliyorum, sevgiler"
    sheakspere
    sheakspere
    Tecrübeli Üye
    Tecrübeli Üye

Puanı : 0

xXx Kopmalık Güzin Abla Yazıları xXx Empty Geri: xXx Kopmalık Güzin Abla Yazıları xXx

Mesaj tarafından sheakspere Perş. Ağus. 14, 2008 1:13 am

hariqa yaaaaaa
    zizi123
    zizi123
    Moderatör Adayı
    Moderatör Adayı

Puanı : 15

xXx Kopmalık Güzin Abla Yazıları xXx Empty Geri: xXx Kopmalık Güzin Abla Yazıları xXx

Mesaj tarafından zizi123 Perş. Ağus. 14, 2008 2:57 pm

süpersin Very Happy

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 10:25 pm