Özge Özpirinçci Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
///qzd///
suskun
merwe=)
BuraK
8 posters

..:: Haftanın Konuk Üyesi ::..

BuraK
    BuraK
    Admin
    Admin

Rep Gücü : 3
    Puanı : 54

..:: Haftanın Konuk Üyesi ::.. - Sayfa 2 Empty Geri: ..:: Haftanın Konuk Üyesi ::..

Mesaj tarafından BuraK Salı Ağus. 19, 2008 5:42 pm

kızmadım yaptığın yanlışı söyledim tamam
    merwe=)
    merwe=)
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Rep Gücü : 0
    Puanı : 0

..:: Haftanın Konuk Üyesi ::.. - Sayfa 2 Empty Geri: ..:: Haftanın Konuk Üyesi ::..

Mesaj tarafından merwe=) Salı Ağus. 19, 2008 5:49 pm

Admin demiş ki:2. si doğru birincisi yaklaştın kiki

neresi yanlış yaa doğru tamam mı hemen doğru tamam merwe=) de Bee kızgın
    BuraK
    BuraK
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından BuraK Salı Ağus. 19, 2008 5:52 pm

yoo yanlış
    doğrusu :
    çivinin doğru çakılmöadığını gösterir olacaktı
    bilemedi Very Happy
    merwe=)
    merwe=)
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Mesaj tarafından merwe=) Salı Ağus. 19, 2008 5:54 pm

yaaa amma mızıkçısın admin yaa aynı şey iştee yani bana bilemedin demek için elinden geleni yapiosun...ii napalım sevin bari... Bee
    suskun
    suskun
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından suskun Salı Ağus. 19, 2008 6:12 pm

HA BU ARADA ADMİN BUNCA YIL SUSKUN OLDUMDA NE OLDUKİ HEP BAŞKALARININ DEDİĞİ OLDU HİÇ FİKİR SAHİBİ OLAMADIM YİNEDE YAPTIĞIM YANLIŞTAN DOLAYI HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM BUNDAN SONRA HERŞEYE MAYDANOZ OLMAYACAĞIM silent
    Eren
    Eren
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Mesaj tarafından Eren Salı Ağus. 19, 2008 6:32 pm

suskun sen niye böyle suskunsun yaa?..Bak kardeşim hiiç bi zaman düşündüklerini söylemekten çekinme,çook büyük hatalar yapmadıkça aldığın kararlardan pişmanlık duyma!..Kimse seni sözlerin için yargılıyamaz,rahat ol kardeşim...Çalışan,okuyan akıllı bi Türk gencisin;kimseden korkma... tamam

Bu sözlerimi sadece "bir abi nasihatı" olarak al kardeşim... Wink
    suskun
    suskun
    Aktif Üye
    Aktif Üye

Mesaj tarafından suskun Salı Ağus. 19, 2008 6:44 pm

EY VALLAH ABİ AMA KAFAMI NE ZAMAN KİTAPLARDAN KALDIRSAM HEP BÖYLE ŞEYLER OLUYOR KİMİNE GÖRE HAKLI OLUYORUM KİMİNE GÖRE SAÇMALAYAN BİRİSİ AMA BUNUN KİMSEDEN KORKMAYLA ÇEKİNMEYLE BİR ALAKASI YOK SADECE KONUŞTUĞUM ZAMAN İÇİMDEKİLERİ DIŞARI AKITTIĞIM ZAMAN NELER OLABİLECEĞİNİ BİLDİĞİM İÇİN BÖYLEYİM BİR KERE DENEDİM SONUCUNDA KAN KARDEŞİMİ KAYBETTİM HEMDE DOĞRULARI SÖYLEDİĞİM İÇİN
    NOT.NİYETİM KİMSEYE KENDİMİ ACINDIRMAK FALAN DEĞİL SADECE KENDİMLE İLGİLİ DOĞRU OLAN BİRŞEYLER PAYLAŞMAYA ÇALIŞIYORUM VE TABİKİDE SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI YİNEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM EREN ABİ SEN ÜSTÜNE DÜŞENİ YAPTIN AMA HAYAT BU
    Soza_DeluxE
    Soza_DeluxE
    Moderatör

Moderatör

Mesaj tarafından Soza_DeluxE Salı Ağus. 19, 2008 9:40 pm

Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak Dünya'da kaybolma kompleksimiz mi vardir? Neden insanlar birbirlerine sarilinca sag-sola sallanirlar?

Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu götürür" seklinde bir uygulama ile ögrenciler cezalandirilirlarda "4 dogru bil, bir dogru da bizden" seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

buda bonus 3qün sonra qeLcem cvp'ını aLırım:D
    merwe=)
    merwe=)
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Mesaj tarafından merwe=) Salı Ağus. 19, 2008 10:22 pm

ya walla soru sorma konusunda birbirinizle yarışıosunuz rekor kırıcaksınız....
    bu bölümde daha çok onun hakkında bilgi edinme konusu olduğunu sanıyodum...siz benim zekamı ölçüosunuz....yani güzel tabide....kendimi IQ testindeymiş gibi hissettim... silent

1.ben Türkiye'yi bulmaya çalışmıorum....nerede olduğunu biliorum çünkü....sorun sende olmasın kendine sor istersen Wink

2.insanların elektronlar birbirinden farklıdır(kimisi fazla pozitif kimisi fazla negatif olabilir...) birbirleriyle temas ettiklerinde elektronlar eşitlenmek ister iki taraftada ve elektron alışverişi başlar...buda insanların sallanmasına neden olur....nasıl size fazla elektrik verildiğinde titriosanız onun gibi bişi....(YUTTUN Dİ Mİ Very Happy

3.fazla mal göz çıkartırda ondan Wink Gülmekten yerlerde
    ayrıca riske asıl doğru götürüldüğünde girilir..sen sallasan ya tutarsa doğru gelir die risk almıosun ki Wink

3 gün beklemene gerek yok.....umarım cevaplar tatmin etmiştir Wink

BU ARADA ERENCİM ABİ Mİ OLDUN SEN OYY OYY BUGÜNLERİDEMİ GÖRÜCEKTİM aferin AFERİN.... ağla fırt burun sil GÖZLERİM DOLDUDA KUSURA BAKMA....Very Happy

En son merwe=) tarafından Salı Ağus. 19, 2008 11:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Eren
    Eren
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Mesaj tarafından Eren Salı Ağus. 19, 2008 10:49 pm

Gençlere yol göstermeye çalışıyoruz;umutlarını kaybetmesinler,hayata çalım atmasını öğrensinler diye... tamam Çook mu iddialı oldu yaa?..Neyse iyi oldu iyi... Very Happy
    BuraK
    BuraK
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından BuraK Çarş. Ağus. 20, 2008 11:05 am

biraz da böyle sorular soralım hep zekanı mı ölçecez
    sorular:

1- nerde ve ne okuyosun?
    2- nerde ve ne okumak isterdin?
    3- soyadın ne ?
    4- eşek olmak istermiydin? kiki
    5- iki kişinin bildiği sır değilse 12 kişinin bildiği nedir? kiki
    Soza_DeluxE
    Soza_DeluxE
    Moderatör

Moderatör

Mesaj tarafından Soza_DeluxE Çarş. Ağus. 20, 2008 2:32 pm

vaLLa iyi CvpLaR Yuttum Bee Şaka ßi yana ßen BiLe ßöLe cvp'Layamazdım:D tşkLeR
    merwe=)
    merwe=)
    Gelişmiş Üye
    Gelişmiş Üye

Mesaj tarafından merwe=) Çarş. Ağus. 20, 2008 5:45 pm

Admin demiş ki:biraz da böyle sorular soralım hep zekanı mı ölçecez
    sorular:

1- nerde ve ne okuyosun?
    2- nerde ve ne okumak isterdin?
    3- soyadın ne ?
    4- eşek olmak istermiydin? kiki
    5- iki kişinin bildiği sır değilse 12 kişinin bildiği nedir? kiki

1)Trakya Ünv(Namık Kemal olarak değişti adı ama ben Trakya olarak mezun olucam için sorun yok Smile Çevre Müh. okuyorum....
    2)İstanbul İzmir Ankara ya da Bursa'da Matematik Öretmenliği okumak isterdim....
    3)facebookta bbulurlar beni soyadımı açıklayamam ama baş harfi "B" Very Happy
    4)sen kütük olmayı ne kadar istiosan bende eşek olmayı o kadar isterdim... Wink
    5)oda sır diildir:D kısaca dedikodu denebilir ama Very Happy

Soza_DeluxE CEVAPLARI YUTTUNA SEVİNDİM...BU ARAD BEN BİLE VEREMEZDİM DEMEKLE BİRAZ İDDİALI KONUŞMUŞSUN...KENDİNE ÇOK GÜVENİOSUN SANIRIM ... Wink
    BENDE SANA SORİİM Mİ BİTANE MEDEM YÜZMEK ZAYIFLATIO BALİNALAR NEDEN ZAYIFLAYAMIYOR?? Very Happy
    zizi123
    zizi123
    Moderatör Adayı
    Moderatör Adayı

Puanı : 15

Mesaj tarafından zizi123 Çarş. Ağus. 20, 2008 6:11 pm

onların yapısı öyle merve abla Very Happy
    Soza_DeluxE
    Soza_DeluxE
    Moderatör

Moderatör

Mesaj tarafından Soza_DeluxE Çarş. Ağus. 20, 2008 6:51 pm

ahahahahah Very Happy:D:D:D:D:D: qzL soru cvp bende kalsın Wink
    BuraK
    BuraK
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından BuraK Cuma Ağus. 22, 2008 9:16 pm

kilitlenmştir

Similar topics

-

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 8:28 am