Özge Özpirinçci Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

50 metrelik aşk mektubu işe yaradı...

///qzd///
    ///qzd///
    Tecrübeli Üye
    Tecrübeli Üye

Rep Gücü : 0
    Puanı : 0

50 metrelik aşk mektubu işe yaradı... Empty 50 metrelik aşk mektubu işe yaradı...

Mesaj tarafından ///qzd/// Salı Ağus. 05, 2008 3:39 pm

Hakkari?de, ayrıldığı kız arkadaşına 50 metrelik aşk mektubu yazarak kalbini kazanan genç, sevdiği ile sözlendi.

Tartışarak ayrıldığı sevgilisine 50 metrelik aşk mektubu yazarak kendisini affettiren ve kız arkadaşına yeniden kavuşan Naci Kara, kız arkadaşı Nazlıcan Can?ı ailesinden istedi. Naci ve Nazlıcan çifti arasında söz kesildi. Çok mutlu olduğunu, sözlüsüyle birbirlerini çok sevdiklerini belirten Kara, şöyle konuştu:

?Bazı nedenlerden dolayı ayrıldık. Ancak ben sevgilime 50 metrelik aşk mektubu yazarak ona karşı hislerimi dile getirdim ve kalbini kazandım. Ayrılığa fazla dayanamadık ve yeniden birleştik. Bu aşkı evlilikle noktalayacağız. 3 ay sonra düğünümüz olacak. Geç de olsa biz muradımıza erdik. Darısı diğer kavuşamayanların başına.?
    gssedat16
    gssedat16
    Tecrübeli Üye
    Tecrübeli Üye

Rep Gücü : 1
    Puanı : 2

50 metrelik aşk mektubu işe yaradı... Empty Geri: 50 metrelik aşk mektubu işe yaradı...

Mesaj tarafından gssedat16 Salı Ağus. 05, 2008 5:09 pm

BİN 20 CM MEKTUP YAZMIYOM ADAM 50 M MEKTUP YAZIYOR
    sheakspere
    sheakspere
    Tecrübeli Üye
    Tecrübeli Üye

Rep Gücü : 0
    Puanı : 0

50 metrelik aşk mektubu işe yaradı... Empty Geri: 50 metrelik aşk mektubu işe yaradı...

Mesaj tarafından sheakspere Salı Ağus. 05, 2008 6:08 pm

ii bari omektubu yazana kadar kız başkasıyla ewlenmemiş puah

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 10:30 am